Jesteś tutaj

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

26.11.2018r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Dzieci w tym dniu poznały historię tego święta, z prezentacji multimedialnej dowiedziały się jak powstaje pluszowy miś, uczestniczyły w wesołych zabawach z piosenką, była również rywalizacja międzygrupowa w zjadaniu miodku, rozwiązywaniu zagadek czy pokonywaniu toru przeszkód, a na samym końcu przedszkolaki odpoczywając wysłuchały opowiadania relaksacyjnego pt "Leśne Misie".

Nasze najmłodsze przedszkolaki "Radosne Tygryski" również świętowały "Dzień Pluszowego Misia". Dzieci w swojej sali wesoło bawiły się przy dźwiękach wesołych melodii oraz zajadały się pysznym i zdrowym miodzikiem, który trzeba przyznać bardzo im smakował.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom. Po wspólnej zabawie na dzieci czekał mały upominek – misiowe żelki oraz Dyplom „Przyjaciela Pluszowego Misia”

Galeria zdjęć: 
Data wydarzenia: 
niedziela, Listopad 25, 2018